Prikaz jedne poruke
Stara 31.3.2008, 18:03   #115
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Iskoristio bih ovu temu za par reči koje su mi na umu ...

Neću nikoga imenovati ali vrlo dobro znam da će se svi spomenuti prepoznati.


Zahvaljujem se svima onima koji to zaslužuju na dobroti i na zanimljivim i korisnim trenucima provedenim na ovom forumu. Svi vi ste mi veoma ulepšali boravak i učinili da odlazak bude nešto teži ... upoznao sam izuzetne članove, dobre ljude i dobre stručnjake u svojim oblastima. Vaše postojanje mi uliva nadu da će biti bolje iz dana u dan, zbog vas mi nije žao ni jednog trenutka provedenog na forumu i ne smatram to vreme uludo potrošenim.
Radovaće me svaki susret sa vama ubuduće, bilo gde da se sretnemo u ''mutnim vodama'' neta, pa i na ulici u svakodnevnom životu. Svakom od vas ću uvek vrlo rado biti na usluzi i rado pomoći, slobodno mi se obratite i uvek ću učiniti sve što je u mojoj moći.
Znajte da ste vi pogon ovog foruma, snaga koja ga vuče napred i nemojte se zamoriti i obeshrabriti. Pokušajte da ostavite svoj lični pečat. Pokušavajte stalno da učinite ovo mesto što boljim i prijatnijim za sve njegove posetioce. Neće vam biti lako ali jednostavno morate jer svi oni koji dolaze posle vas to svakako zaslužuju.



Zahvaljujem se i onima koji ne zaslužuju niti moju pažnju niti poštovanje, učili ste da uvidim kako je potrebno još puno rada da ružni i marginalni likovi izgube na svom značaju i da se stvori šansa i prostor za one bolje, koji tu šansu i zaslužuju. Vi ćete pronaći nove mete, nove žrtve za pljuvanje i ruženje, znam da vas je teško zaustaviti ali znam i da to nije nemoguće. Vama šta god da kažem bilo bi uzaludno i nesvrsishodno, neću vas moliti da budete bolji ka svojim kolegama ali ću vam samo reći kako vas ja razumem vrlo dobro i kako mi vas je izistinski žao. Vi vrlo dobro znate da je i tužno i ružno što prenosite svoju lošu energiju na druge ali sve dok drugi to trpe vi sigurno nećete prestati.
Žao mi je vas malih nesrećnih bića koji samo u nekim ovakvim okolnostima pronalazite leka svojim mukama. Jedino mi je drago što vas je izuzetno malo i nadam se da će vas biti sve manje i manje na ovom dobrom mestu koje ne zaslužuje vaše prisustvo.


PS.
Znam da je bilo trenutaka kada se nismo baš najbolje shvatali i razumeli ali vreme je odličan činilac i ono će učiniti da nam mnoge stvari budu prilično jasnije. Do sada sam se više od nekoliko puta uverio da je bilo potrebno izvesno vreme da bi se neke moje poruke u potpunosti shvatile i prihvatile, pa sam tako uveren da će biti i ubuduće.

Zahvaljujem Vam se svima i na dobroti i na lošoti tj. na svemu što mi je upućivano, ipak sam iz svega uspeo da izvučem neku korist.

Hvala Vam,
ostajte mi zdravi,
dobri i veseli.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (11.2.2010), Antony Kidis (13.5.2008), che daboli guz (22.4.2008), culer (14.5.2008), Geomaster (23.7.2008), Psychon@ut (21.6.2008)