Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2008, 0:50   #117
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Pohvale i komplimenti... prostor da izrazite svoje zadovoljstvo.

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Pohvaljujem mog dobrog druga, gosn. hacker_acu.Decko, stvarno, sasvim pravicno obavlja svoj posao moderatora u svim sobama u kojim je zaduzen.Trudi se da uspostavi najbolju komunikaciju sa clanovima i da odnos izmedju njega i clanova bude na drugarskoj bazi sve dok neko od clanova ne pretera.Naravno, to mi se mnogo svidja od vlasnik - rob odnosa

P.S. Nemojte ovo misliti da je neko ulizivanje i tome slicno, vec sam stvarno odusevljen kako obavlja svoj posao!
Nemoj sada, zacrveneću se...

Da si rekao da se trudim, trudim se. Da li mi uspeva? Jedino možete vi da procenite. Sada sam dobio novu sobu da moderišem, Cvet kompjutera, pa možda u početku neću baš dobro voditi tu sobu, dok se malo ne uhodam. Nadam se da ćete imati razumevanja.

Moraću da te ispravim: ovde nema "vlasnik - rob" odnosa. Ja mislim da smo svi ovde jedno dobro društvance. E sada, "u svakom žitu ima kukolja" pa ponekada mora i grubo da se deluje.

Nego, šta gledate mene? Pogledajte ostale moderatore koji su tu i koji zrače pozitivnom energijom i dobro obavljaju svoj posao...
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke