Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2010, 15:40   #72
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Hehehe, ne može 50 dindži, mora 500, kako bi inače izdržavali toliku gomilu besposličara zaposlenih tamo.Isti slučaj kao sa EPS-om i mnogim opštinskim upravama, sudovima, MUP-om, bla bla bla da ne nabrajam više i rizikujem da Pjanović opet pominje babe i džangrizanje
E babo jedna .
Slazem se ja sa vecinom vasih argumenata, i oko reklama i ostalog.

Al pretplata se mora placati, jer je rts javni servis.

Citat:
Kisr kaže: Pregled poruke
Reče čovek koji je branio gej paradu. Znači ne volim fudbal stoga mora da sam gej, paz' majku mu. Nekad sam ga voleo ali sam izgubio interesovanje, naročito posle afera u vezi sa nameštanjem, koliko samo ovaca ima po stadionima, a tek pored tv aparata.
Branio nego sta .
Al generalno gejevi ne voledu fudbal i sport, velika vecina rekao bih (mada ne znam nijednog geja pa pricam dosta predrasudno ).

Onakvu recenicu sto si napisao za fudbal... to je recenica koju sam cuo par puta u zivotu od neinteligentnih ljudi. Ne kapiraju to, ne upijaju strast, zabavu... Namestaljke, lol, pa toga svuda ima u svim sferama zivota, korupcija, u celom svetu. To ne moze da pokvari uzitak fudbalske igre.
I to ti kazem ja, koji takodje sa daleko manjim zarom nego ranije pratim/gledam fudbal.

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
#Pjanovic
A LŠ baš podiže kvalitet programa na RTS-u

Ne pamtim kada je poslednji put bio neki poznatiji i dobar film na njihovim televizijama, a da ga predhodno nisu prikazali 20 puta.
Dokumentarce moram da gledam na B92, pošto samo oni i imaju takvu vrstu programa u Srbiji. "Sasvim prirodno" sam naučio napamet od silnog repirziranja emisija.
LS ne podize kvalitet programa, nego ispunjava zelje velike vecine ljudi fanova fudbala. Ok, da nije na rts-u bilo bi na B92/Pink/..., sad dal mi treba da placamo za to, il neka komercijalna televizija, ima tu mesta za raspravu.

Al 500din mesecno, babetine i deduskare, eto to ste vi .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke