Prikaz jedne poruke
Stara 23.8.2009, 10:28   #8
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: I Have No Mouth And I Must Scream

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
Веома чудна атмосфера, ... за разлику од лимунада које нам данас сервирају. Да је више оваквих!
Slažem se. Kako avantura krene, odmah se vidi da je reč o nečem drugačijem, "nekonfekcijskom", samo tu leži i "opasnost" da se ne dopadne svakom (A zašto bi uopšte neka igra, pa i ova avantura, morala svakom da se dopadne? Kad čujem da neko delo - pa i igru - svi hvale , ja odmah malo ustuknem i prilazim mu sa rezervom.). Zato je ova, kao i mnoge druge stare igre, sjajna - pravljena je u vreme kad se nije toliko mislilo na to da li će se novi naslov dopasti (ama baš svim, pogotovu maloletnim) ljudima koliko da li će verno ovaplotiti autorove originalne zamisli. Fiat exemplar, pereat mundi ("Neka bude originalno, pa makar svet propao") - rekli bi Rimljani.
Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
... чак немам онај осећај да морам да је пређем, већ је играње са различитим ликовима веома интересантно...
Odlično si ovo rekao, stvarno sam i ja imao takav utisak, što me je i nateralo da, uz sve mane ove igre (još jednom ponavljam, da se posle neko ne iznenadi i razočara - IMA IH!) izguram do kraja. I nisam se (opet rekoh) pokajao.

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
Браво зоране на овом исцрпном опису, надам се да ће је што више људи одиграти.
Blagodarim. Sad kad su čuli za igru, neko će je i odigrati.

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Ovo mu dođe kao malo duža verzija Sanitariuma?
Znam da se šališ, ali da naglasim za "bukvaliste": INHMAIMS skoro da nema veze sa "Sanatorijumom" (nije greška u kucanju ), jedino što im je zajedničko su nesvakidašnjost i originalni ugođaj (srpski: originalnost i atmosfera ). Obe igre preporučujem od sveg srca.

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
... svaka čast na više nego iscrpnom opisu. Probaću, definitivno.
Hvala, služimo narodu .
Probaj, pa makar se posle pokajao.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke