Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2009, 19:08   #244
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Call Of Cthulhu

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
koliko ja znam nema veze sa belim putem(koji se bave prvenstveno strip izdanjima ako gresim ispravi me) knjiga je jako lepa ,vizuelno.Iznajmio sam je biblioteci u NS,mislim da je pre mene niko nije ni taknuo tj. da sam prvi citalac ne znam koje je godina izdanja posto je nemam pri ruci ovde u Somboru ali je novijeg definitivno,zaista je mocno uradjena(znam da zvucim kao neki nerd sad ali je stvarno vanserijska za nase uslove) cak sam je koristio da uplasim sestrinu cimerku posto sam je ubedio da je ta knjiga( dajuci joj da procita fiktivnu istoriju nekronomikona koji se nalazi u samoj knjizi)ima mracne moci Knjiga ima 600 strana prvoklasni papir,prevod(bez greske kako naglasava autor knjige),crtezi,uz svaku pricu dobijete info o njenom nastanku i kratku sagu/zanimljivosti o samoj prici,osim toga tu je bibliografija o stvorenjima,ljudima,mitovima i piscu same knige...

inace autor ove knjige je izgleda neki vatreni poklonik Lovecrafta i horora samo mi nije jasno odakle mu sredstva da realizuje u delo svoje ''idolopoklonstvo'' u tako superiornom izdanju...

Kao sto rekoh za sve ljubitelje cthulhu-a,horora i Lovecrafta must have stivo
Ja sam ovu knjigu kupio na sajmu knjiga, izdavac je zaista Beli Put 1400 din
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke