Prikaz jedne poruke
Stara 2.12.2010, 20:27   #22
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
^Valjda ženo, a ne čoveče.

Pa zar nije i zena covek? Covek je muski i zenski zar ne

Evo i ja se potpuno slazem sa onime sto je Qzma napisao... Naravno, nasilje u filmovima, reklame za iste koje se emituju preko celog dana de neko nekog kasapi de tece krv u hektolitrima u epp pauzi izmedju dva crtaca, to nema veze to nije nasilje to je sadrzaj primeren deci svih uzrasta....


Tuzno je u sta je otislo i novinarstvo u nasoj zemlji. Moj mali je krenuo ove godine u prvi razred i zapao kod uciteljice koja vrshi klasicni mobing na nad njim. Direktor i kompanija ne zele da odobre da se dete prebaci u neko drugo odeljenje... Da ne davim, poslao sam e-mail u kome je detaljno sve objasnjeno, i RTS-u i B92 i STUDIU B i POLITICI itd. Proslo je vise od mesec dana od tada a odgovora ni od korova... Valjda mobing nad prvacicem nije dovoljno KRUPNA prica za ovu zemlju jer ako svi zatvorimo oci onaj VELIKI RUZICASTI SLON i ne postoji zar ne? Zar ne?


P.S. A posle zacudjeno gledamo i pitamo se ko je vaspitao tu decu sto nam pale grad. Nisu samo roditelji krivi ne postavlja se pitanje kod koga u skole saljemo decu jer skola je VASPITNO nastavna ustanova... Tamo gde roditelj posustane ili je nezaiteresovan tamo su uciteljice i ucitelji da ukazu, pokazu i vaspitaju... Ali ne, ipak su za sve igre krive treba ih zabraniti,to bi bilo najbolje.

Poslednja ispravka: Arcibalde (2.12.2010 u 20:36)
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Arcibalde na korisnoj poruci:
Marshall George (4.12.2010)