tema: Syberia 3
Prikaz jedne poruke
Stara 2.6.2017, 10:46   #117
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: Syberia 3

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Napišite nešto ovdje ko je igrao.

I zna li neko da li predstojeći Summer Sale pogađa i nove igre, pošto je 39,99 evra na Steamu suludo.
Odigrala sam par minuta pošto ne stižem od obaveza. Prva mana mi je što nema rezolucija za moj monitor 1680x1050 nego 1600x900 kao najveća. Neću vam ovde spojlovati, grafički deo je po meni lepo odrađen, sneg, biljke, ljudi, prostorije. Ako sam dobro primetila, nema ambijentalne muzike (ili je kod mene smanjeno), nego samo u glavnom meniju. Kejt se kreće na w, a, s, d, na shift je trčanje, mišem se pomera kamera i selektuje objekat i zagonetka. Sa leve strane se pojavi ruksak, mislim kad se pritisne i, kao inventory i tu se šaltaju rekviziti koji se pretraže po prostoriji i mogu služiti kod zagonetki. A može se kliknuti i na zagonetku pa vam se pojavi na tom mestu biranje rekvizita i klikanja na use. Kada zabagujete i ne znate šta lik od vas traži, bukvalno na svakih 5 sekundi vam ponavlja "daj mi to, pa hajde Kejt požuri, donesi mi to". Eto to je u suštini to, meni se lično dopada iako smatram da se priča završila na drugom delu, ali je ovo tako opuštajuće i rado ću odigrati i treći deo.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ETR1 na korisnoj poruci:
Dimo (3.6.2017), ezenkiel (6.6.2017)