tema: Fahrenheit
Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2007, 21:04   #107
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Fahrenheit

Citat:
ktulu kaže: Pregled poruke
Pa ne znam, ja sam volim francuski SF i fantasy stripove i mislim da je taj duh prenesen u Omikron (Quantic Dream su Francuzi). Ima tu dosta elemenata u prici koji su cisto artistic ili odskacu od celokupne price ali to je ono sto je cool i interesantno. Mada meni je atmosfera i osecaj imerzivnosti najvazniji ovde. Omikron ima taj "other world" osecaj, dosta je rada ulozeno u tu igru, i to se oseca. Vizuelno dosta podseca na, kao sto sam pomenuo, francuski SF strip i stil, muzika je fenomenalna (David Bowie, povremeno imate sansu da odgledate po koji performans i odslusate koju pesmu, kao da gledate muzicki spot, toga nema u drugim igrama). Ipak, ima dosta bagova i nedostataka, lose kontrole, na momente nepovezani i istumbani elementi price itd, ali valjda gurati napred ovakve ideje.
Tu si u pravu. Mene je bas uvukla ta atmosfera, bas mi je delovalo da ce da ispadne super, al'... jbg. Prvo sam se razocarao kad se prica razvodnila, ali sam igrao jos dosta... Na kraju me je smorilo trazenje jednih vrata u onom ''pustinjskom'' delu grada, pa sam odustao...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke