Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2008, 11:30   #145
Stefan Milovanovic
Novi član
 
Član od: 26.4.2006.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Sasvim drugaciji...adventure...monolog

O da...o da da da...pratim ovaj deo foruma od samog zacetka...i nisam imao snage da se ukljucim i kazem bilo sta (sem mozda nesto prakticno - cini mi se vezano za ScummVM)...jednostavno...nisam napipao dovoljno veliki impuls koji bi me naterao da kucam (nisam ni sada napipao nista slicno...jednostavno...nesto u meni me je nateralo da izbijem ovo iz sebe)...mislim...mislim da sam nasao svoj razlog da prospem svoje prste po tastaturi...da sklopim svrsishodan tekst...vredan Kuzminog tumacenja recimo...zasto spustam sebe ovde...zasto kazem 'VREDAN KUZMINOG MISLJENJA'...cenim svaki njegov tekst koji je sastavio u zadnje dve-tri godine...zabavljaju me i preispituju mnoge njegove recenice i misli...mogu da se poistovetim pa cak mogu da osetim da je ugrozeniji od mene u pojedinim aspektima svog bitisanja (kao sto sam i ja nesumljivo inferiorniji u poredjenju sa mnogim aspektima njegove jave)...retke su samoindukovane individue u ovoj nasoj susnoj zemlji....retki su oni koji znaju kako da prkose...cenim kolumne Miodraga Kuzmanovica...zalim njegove nedoumice u vezi WoW-a..wOw ...."Ok...What now?!"...tako ili slicno se zavrsava njegova zadnja kolumna...sta onda kada dostignemo 80 nivo...ne igram WOW...ne fascinira me...svojevremeno mi je jedan jako dobar prijatelj kupio original cisto da me navuce...probao sam...sistematizovano je Kuzmo...uokvireno je!...zavrsices kao i prethodni...neces oboriti rekord od 68h (ili 62h - nemam blage veze i ne zanima me)...nece ti dozvoliti da budes domisljat...nece ti pruziti priliku da budes lukav...mozes da uradis 'isto'...pitanje je da li ces to da uradis 'pre' ili 'posle'...bices samo jos jedna 'kreditna kartica' u masi...samo jos jedan 'prihod' koji veruje da radi nesto 'interesantno'...samo jos jedan zaludjeni fan PC-a koji veruje da je nasao svoj 'totem'...cak i da pokusas da odbranis sebe kroz krajnje nepredvidljivu komunikaciju koju je moguce ostvariti sa ostalim 'zaostalim & socijalno ugrozenim kvazi individuama'....sumnjam da ces da nadjes sebi zenu u toj masi...sumnjam da ces cak pronaci i prijatelja...i da pronadjes bilo sta...vestacki ces uveravati sebe da je ta..neka...wow individua posebna...nebi li prolongirao surovu spoznaju...bices samo jos jedan blizzard-ov rob...samo jos jedna kreditna kartica koja verno overava svoj tesko steceni prihod...ili u tvom slucaju - zloupotrebljavajuci sopstvenu kolumnu koju svi cene - bespotrebno i zaostalo reklamirajuci Blizzard i WoW fasciniran manifakturom programskog koda koji ide uz dlaku kupcima tezeci da zlosutno zaokupi svaki sat dragocenog vremena svakog potencijalnog WoW sektasa....ulagivanje koje i obliznja snajderka moze da izvede kopirajuci hit minice sa najpopularnijih splavova (ili si mozda ipak placen za ove pegle koje bacas po 'do sada najomiljenijim' stranicama SK-a)...bices samo jos jedno razocarenje za sve one koji cene tvoju kolumnu...deo mase koji je sam sebe oblikovao u masu...najgora vrsta...vrsna individua koja se svesno predala poroku bezlicnog...besramno noseci svoje breme kao ponos...
Stefan Milovanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke