tema: Light Wave
Prikaz jedne poruke
Stara 28.7.2006, 23:04   #12
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Light Wave

Citat:
holodoc kaže:
Da ali niko da napomene da se LightWave3D uvek koristi za odrađivanje jednog manjeg dela posla u svim projektima a to je uglavnom deo vezan za modeling ili eventualno generisanje terena (malo jači generator reljefa). Ista stvar kao što je primena ZBrusha ili sličnih alata samo što se LW3D kao može da pohvali da je samostalan program na tu temu.

@ATI
A baš si našao sajt sa referentnom listom proizvoda za čiju izradu je korišćen LW3D Pa normalno je da će na tu listu proizvođač da stavi i projekat u kome se učešće Light Wave 3D-a svodi na korišćenje CD-a sa piratskom kopijom programa kao podmetača za kafu

Lično sam u LW3D-u radio još na Amigi kada je stajao rame uz rame sa legendama kao što su "Real3D" i "Imagine". Tada je mogao da se pohvali da spada u sam vrh ponude.

Danas, par interesantnih mogućnosti (koji čine možda 2% realnih novina) ne mogu da pokrpe gomilu nedostatke koje LW3D ima?

Pa čak ni inata radi
Takodje sam radio u LW3D-u jos na amigi Real3D i Imagine sam probao iz znatizelje, Kasnije sam silom prilika kratko vreme radio u 3D Studio-u za DOS ali sam od verzije LW3D 5.5 opet se vratio na sto se mene tice najbolji 3D program.
Isto niko nije napomenuo sta se dobije kad se LW3D kombinuje sa Video Tosterom! Gde je onda konkurencija
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke