tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 8.1.2011, 4:06   #10622
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Nema sansi da je blizz unistio wow.Ovo sto je uradio sa Cataclysmom je nesto ne verovatno.Vratio je populaciju u Azeroth,napravio teze dobijanje epica(setimo se da u wotlku su postojali lvl 200 item epici koju su realno zasluzivali da budu zeleni itemi).Raidovi vise uopste nisu naivni(I opet se setimo wotlka gde je Ensidia posle 3 dana nakon izlaska ekspanzije ocistila svaki raid koji je postojao) dok sada posle tacno mesec dana od izlaska nema guilde koja je usla u taj tako reci "farming status" posto nisu jos svi bossevi ubijeni i jos se ceka na world first Nefariana.Mogu samo reci da smo dobili novu igru u kojoj sve znamo,a opet sve je tako novo.Sto se igraca tice.......nemam komentar.Danas sam upao u 5 man heroic sa nekim nasim likom koji se ulizivao onom Party leaderu samo tako i terao me u 3 lepe samo da mu se dokaze,a jos je i znao da sam Srbin(na pocetku instance kao e moze ovo ono ortak).Mislim kakvi su to ljudi vise.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke