Prikaz jedne poruke
Stara 14.7.2011, 8:20   #45
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Sada mogu da komentarišem prvi deo. Mene je takođe sam uvod podestio na čuvenu legendu o prvim letačima Dedalu i Ikaru. I odmah mi se po glavi počela vrteti pesma History Repeating.
O, kakvo prijatno iznenađenje kada sam videla kobinaciju stripa i igre. Stipove sam nekada dosta čitala, a eto sada igram igre. Te moje dve pasije su sada spojene u jedno. Fenomenalno!
Uvod je za mene bio veoma lak. Ključ sam pronašla a da nisam ni znala da su vrata od podruma zaključana.
U prvom delu sam se jako iznervirala dok sam sklapala antenu. Tačnije, sklopila sam je odmah, jer je sve lepo nacrtano na slici na poklopcu kofera. Međutim, dok sam pokušavala da sklopim one kocke na vrhu antene, setila sam se da mi je baterija prazna i htela sam da izađem, da pronađem mesto gde bih je napunila. I onda sam kliknula ono prokleto dugme skip, jer sam mislila da ću tako izaći odatle, pa ću se naravno vratiti kasnije. Pa, ja ne znam stvarno, šta će to dugme uopšte u avanturama. To me je nerviralo i dok sam iglara Black mirror II. Moje mišljenje je, da takve dugmiće, ručice ili šta već stavljaju treba definitivno izbaciti iz igara ovakvog tipa.
Kasnije je sve išlo lagano. Malo sam zastala u drugom delu kod zagonetke sa terminalom i lampama. Nisam ni videla da mogu da uzmem ključ jer su mi sva tri servera bila podignuta.
I naravno kuvanje u igri. O, ne. Kada mi je onaj nerzvozni čovečuljak rekao da mu skuvam nešto, odmah sam otrčala u kuhinju da mu nešto i skuvam. Kad ono, kuhinja je totalno beskorisna. Čak sam u jednom momentu pomislila, da treba da uhvatim onu mačku što se krila iza bureta, pa da nju možda skuvam. Jer on nije precizirao šta tačno da mu skuvam, već skuvaj mi nešto. Mislim da bi sve drugo bilo ukusnije, od onog bućkuriša koji sam mu spremila.
I još nešto. Imam izvesnih problema tokom igranja, često mi igra prekida, tj. iskače. Ali, to sam rešila tako što često čuvam igru i nastavim tamo gde sam stala, bez ikakvih problema.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku snežana stanković na korisnoj poruci:
dijego_ (15.7.2011)