Prikaz jedne poruke
Stara 29.7.2011, 21:15   #103
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke

Cak je sci-fi tematika u senci te neke drame i odnosa licnosti, iako je npr. Indez mogao biti jos zastupljeniji kao glavni negativac dok nije potpuno pao u senku Salvadora pa je cak i Duve malo nedefinisan kroz citav tok. Salvadorovi motivi su takodje mogli biti jos malo bolje pojasnjeni, ali ipak nije stereotipni negativac. To su neke glavne mane uz sporadicne nelogicnosti u scenariju. Ipak, glavni likovi i prica koja drzi paznju nadoknadjuju to.
Da slažem se sa tobom, nekako bi bilo bolje po mom mišljenju, da je Indez bio glavni negativac (što je i trebao biti), ali je to na kraju ispao Salvador. Također u vezi Duvea, ja jednostavno ne mogu da vjerujem kako je prešao od izdajničkog, prgavog "I hate my father" mladića do "I would do anything to help my dear father out, even bring him coffee right away" Mislim da je to što su svi ljudi iz njegovog tima umrli (i to što su još milioni ljudi mogli umrijeti), dovoljno objašnjenje Salvadorovih postupaka

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
hmm da, neke stvari ostaju nejasne - npr. zasto se u onoj sceni nije videlo telo Fej a jeste Salvadorovo? Nakon sto je Fej pustila paru i kada je rekla nesto tipa "Steam, not smoke" sto je nekako predstavljalo njenu "pobedu"... I naravno, kapsula na kraju... I eto, svidja mi se sto je Daedalic i tu tradiciju obnovio, sa cekanjem da se zavrse krediti
Hm, tvoja moć zapažanja nije više toliko dobra dijego , pogledaj ovu sliku i reci mi koga vidiš na njoj?
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	123.jpg
Viđeno:	11 puta
Veličina:	11,3 KB
ID:	40525

Da kapsula upućuje da je još neko iz budućnosti stigao, ali ko?
Nemam pojma, ali to sigurno nije mogla biti Fay
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke