Prikaz jedne poruke
Stara 29.7.2011, 21:30   #105
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Završila sam i ja igru, ali nikako da se nakanim da nešto i napišem. Obećala sam sama sebi, da nikad više ni jednu avanturu neću kritikovati. Dakle, sve je prelepo. Uživala sam dok sam se igrala i čitala vaše komentare. Igra je za mene relativno lagana.
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
6 Chapter je definitivno bio jako napet i uzbudljiv. Kroz cijeli chapter sam imala osjećaj da uistinu moram da požurim, (pogotovo kad sam vidjela sve one bombe koje će uskoro da eksplodiraju)...E sad najviše mi se svidio "escape the room" dio i Fayino pentranje
Da i ja sam nekako na brzinu prešla ovaj deo. Ujedno muzika mi je u ovom delu bila najlepša i skroz se uklapala u scenu. Ritam je bio dinamičniji i sve se nekako brzo odigravalo. Kao da sam u pravom avanturističkom filmu.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
7i chapter mi se svidio, bash!
Slažem se. To je po meni najlepši deo. Bila sam presrećna kada sam se konačno dokopala kopna i prirode. Ostale lokacije poput ruševina i platformi su za moj ukus malo sumorne.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
8i chapter pocinje sa prilicno komplikovanom zagonetkom sa dvogledom...
Ova zagonetka je za mene bila najteža. Tri dana mi je trebalo da primetim onaj šaraf koji podseća na zarez u dnu slike sa koordinatama . Ne znam kako vi, ali ja to uopšte nisam primetila. Posle je naravno sve bilo lako i logično.
Nego, gde se dade šumsko drvo? Mora da je pustio korenje negde u sedmom poglavlju.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke