Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2019, 20:18   #3521
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Kako te ne tera?

Od januara je povećana cena paketa koji nisu EON, proveri račun, plaćaš ga oko 100 dinara više. Što je ujedno presedan jer su jedina firma koja je poskupela paket koji više nije aktuelan.

Ako si na starom paketu, nisi pod ugovornom obavezom, a Telekom se širi munjevitom brzinom, u interesu je SBBa da te veže ugovorom na dve godine, jer im jeste frka zbog optike i masovno menjaju opremu na banderama, gase anologne frekvencije kako bi mogli da ponude konkurentne brzine i, što je još bitnije, konkurentnu latenciju optici.

I naposletku, cilj im je da te potpuno otkače od Telekoma, zato EON paketi koji imaju fiksni, imaju ujedno i brži internet nego EON Duo paketi koji nemaju fiksni.

U mom slučaju, prelaskom sa duo paketa na odgovarajući EON paket, dobijam isti download koji imam sad, svega 2Mb brži upload, ali gubim neke kanale, kao što su shorts, neke rnjave i još neke kanale, poslali su mi spisak iz SBBa i lepo od njih što su me upozorili.

A ja da se vezujem na 2 godine da bih imao 100/10 umesto 100/8 kako imam sad baš nešto i nisam lud.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke