Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2019, 17:35   #3540
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Pa EON korisnici su već novim ugovorom dobili povećanje. Ovo povećanje je za starije pakete koji plaćaju praktično isto koliko su i cene za EON.

Citat:
WORLOK kaže: Pregled poruke
Da ostvaruju invalidi ali samo 100% invaliditet,ja sam ih zato i napustio prošle godine posle 12g. i prešao u Telekom gde sam dobio popust od 50% kao invalid sa 80% invaliditeta.Nisam vezan ugovorom a net i fiksni plaćam mesečno 1229d pa vi sad vidite dal su u sbb lopovi il ne.
Skroz jasno, ali jedna stvar koja mora da se razume zašto je to uopšte tako je to da je SBB ipak privatna firma i da je dobro kada uopšte daju bilo kakav popust. Telekom je i dalje državna firma pa je i red da se uz Vodovod i ostale komunalne firme pridruži podršci ljudima oko takvih popusta. A to da su alavi na pare svi, pa i oni, ništa ne čudi.

Ali, kod mene je Telekom otpao nakon jako lošeg iskustva sa njima, tako da su me praktično naterali da sa ADSL pređem na kablovski net i da do sada nisam pomislio da se vraćam. Opet kažem kod mene jer nekima u mom kraju SBB loše radi, tako da je sve to više subjektivna stvar od lokacije. Plus, ja sam uhvatio savršen trenutak pre 8 godina da uvedem kablovsku, jer me je uvođenje umesto 10,000 dinara koštalo 1 dinar uz oslobođenje pretplate narednih 6 meseci, koja nakon toga ne prelazi 2,000 dinara za Trio paket. Tako da sam i više nego zadovoljan šta imam kod njih.

Poslednja ispravka: mare037 (22.5.2019 u 15:20)
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke