Prikaz jedne poruke
Stara 29.4.2022, 0:10   #5
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: King Arthur: Knight’s Tale

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Baš nisam ljubitelj ovog tipa combata, ali me sve ostalo privlači. Koliko procentualno se igra fokusira na combat zapravo?
Oko borbe se mnogo vrti mada se dosta oslanja na sistem izbora a i prica nije da nije dobila paznju.
Ima "drvo" koje ide u vertikalu i horizontalu i na osnovu izbora se otkljucava po zelji i vrsti poena. Horizontala je religioznost i jedni izbori daju poene za paganstvo drugi za hriscanstvo a vertikala je odnos prema sopstvenoj vlasti tj kakav vladar zelis da budes.
I na tom drvetu se otkljucavaju misije sa orginalnim likovima , izmedju ostalog .
Dakle ako hoces da budes hriscanin onda ce neke stvari biti zakljucane za ceo prelaz koje su na paganskoj strani.
Ima igra i pricu koja gura sve to i glasovno je odglumljena pa ako je borba ni tamo ni vamo mislim da ostalo moze da gura kroz igru ( ako su dobro uradili) ali ako je nekome borba bas odbojna onda moguce ali ne verujem.

Na samom sam pocetku ali ovo je izvesno i taj sistem izbora mi je interesantan sam za sebe jer izgleda da zaista utice na prelaz igre i pricu npr vec nemam lika koji je interesantan i jedinsven jer sam morao da biram.

Poslednja ispravka: Koreli A. (29.4.2022 u 2:31)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke