Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2022, 22:43   #14
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: King Arthur: Knight’s Tale

Prekinuo sam u 3 cinu negde glavna misija nivo 10 ako se secam, kad se ponovo pojavljuje otac jednog od heroja i tu borbu sam ponavljao 7,8 puta na HARD .Uspeo sam da ga dobijem ali pobije mi heroje. I to kad resetujem nivo i odem pravo na njega sa neokrnjenim herojima.
Nisam hteo da mi ubijaju heroje jer ne znam ima li sadrzaja za specificne likove kasnije ali nema veze.
Igra je odlicna samo sam presao nesto drugo da igram( previse sam petljao prelaz, menjao tezine , levelovao pogresne heroje) . Sad kad zavrsim banner Saga 3 krenucu ispocetka Artura.

Treba mi savet vezano za tezinu. Sad je ova 1.2.1 verzija i kao malo je bolje izbalansirana i sada moze roguelike da se kombinuje sa biranjem tezine.Ne bih da menjam tezinu u sred igre nego od pocetka do kraja jedna tezina.
Navodno je igra balansirana prema hard , ne znam da li je to istina.
Da li je za roguelike normal optimalna tezina sad ili je prelako ? Jeste pitanje preference ali nema veze ,opet neka zapazanja pomazu da se donese odluka .
P.S Mislim da trenutna verzija veoma razlicita po pitanju tezine od onih koje sam igrao a igrao sam samo do pola.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke