Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2006, 16:39   #9
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Virtuelni piloti javite se...

Ama neda mi đavo mira,moram da priupitam par stvari....(posle svega)

1.Recimo da mogu da iscimam brata da mi "pozajmi" svoj mejl sa sezama...taj bi bio ok pretpostavljam...
2.TS i Ventrilo imam...koji se od njih dva koristi...Da nije pored njih RogerWillco?
3.VATSIM zvanični je engleski ok..to nije ni najmanji problem..ali kako je regulisano menjanje zona odgovornosti primer:ako letim u Tursku prvo sam na Tornju Surčina onda regionalni centar Beograd zatim Makedonija pa Grčka na kraju Turska pa toranj( i eventualno ground traffic na kraju)...E sad:Kako je regulisano menjanje ljudi...Mislim valjda jedan čovek reguliše jedan centar i šta sad? Pa jel kad ja promenim COM u FS-u promenim i channel na TS-u ili Ventrilu...malko mi je to čudno...
4.A jel moram ja da letim baš za JAT jer sam u KLM-u imao najviše(virtuelna kompanija naravno) i sati i poznanika sa kojima i dan danas imam kontakte...
5.A (ovo pitam za brata) koji softwer koriste kontrolori leta....?


Pitam ovde a ne jurim neke druge read me i FAQ liste jer iskreno malko sam se zasitio letenja u FS2004 pa čekam novi koji bi trebalo da se pojavi uskoro a on će ima ti multiplazer (valjda) pa ako vas dvojca možete ukratko da odgovorite možda se i pomučim da se prikačim na VATSIM a ako ništa drugo moj brat verovatno hoće..
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke