Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2009, 14:19   #10
bvitnik
Starosedelac
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 1.303
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 438 puta na 328 poruka
Određen forumom Re: Kako da podelim monitor?

Citat:
VedRun kaže: Pregled poruke
Stavio sam virtual box .. medjutim kad sampokusao da instaliram xp 64 kaze mi da procesor ne podrzava 64 nego moram 32 (iako podrzava i 64 mi radi)... stavim 32 i koliko znam trebao bi da instaliram drajvere ali mi ne prihvata za grafiku. Cudno se ponasa, krenem da instaliram i kaze mi da nemam taj uredjaj zakoji stavljam drivere ili jednostavno prekine instalaciju bez da mi kaze da je gotovo ili bilo sta....
Operativni sistem u virtualnoj mašini ne pristupa grafičkoj kartici direkt već je grafička kartica emulirana tako da treba da koristiš drajvere za tu emuliranu grafičku karticu umesto drajvera za tvoju karticu. Drajveri za virtuelnu mašinu dolaze u ISO slici koju možeš naći u direktorijumu gde si instalirao VirtualBox. Fajl se zove tipa VBoxGuestAdditions.iso. Mountuj ISO unutar virtualne mašine i instaliraj drajvere.

P.S. Pročitaj dobro dokumentaciju VirtualBox-a pre nego što kreneš sa postavljanjem pitanja. Napravio si početničku grešku sve zbog toga što nisi odvojio 5 minuta da pročitaš dokumentaciju.
bvitnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bvitnik na korisnoj poruci:
VedRun (25.9.2009)