Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2010, 0:13   #18
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #3] Beneath a Steel Sky - "Do you know a guy called Overmann?"

ja sam tek na vrhu gde Foster komentarise da bi trebalo dospeci do nizih nivoa

inace, izvedba sa likovima koji se setaju je donekle i preteca The Last Expressa, uz prepoznatljiv fazon sa sidekickom i njegovim aktivnim ucescem u resavanju zagonetki sto ce i mnoge druge igre primeniti kasnije iako BASS naravno nije prva avantura sa "pomocnikom"

bilo je price i oko slicnosti BASS-a i Machinariuma, pa su mi ove dve scene interesantne uz sam izgled grada

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2gr.jpg
Viđeno:	30 puta
Veličina:	41,6 KB
ID:	32816 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	bass.jpg
Viđeno:	34 puta
Veličina:	65,5 KB
ID:	32815

inace sam skinuo verziju sa GOG-a i sto se tice filtera nisam isprobao nista, igram po defaultu.. Dobro bi dosao dupli klik da se predje brzo na sledecu lokaciju ali Foster se brzo krece i moze se u podesavanjima namestiti jos brze tako da ovo i nije veliki problem. Primetio sam bag kod lifta i LINZ terminala kada recimo hocu da pricam sa Lamb-om nista se ne desava par sekundi kao i to da kada udjem u LINZ terminal ekran izbacuje odmah van njega

Ako se i vama desava ovako nesto, mislim da sam cisto izasao sa ekrana i vratio se ili nesto slicno i onda je bilo u redu

Pored toga, nervira me sto opis predmeta iz inventara stoji samo par sekundi, kao i to da predmet nestaje posle par sekundi ako ga drzite a ne upotrebite (hmm... zanimljivo kako ovo zvuci ) ali se isto tako vraca u inventar i posle prvog kliktanja na neku stvar

Posle ovog malog zakeranja da dodam i to da je ovo dijaloga na sta sam naleteo do sada dosta lepo reseno, jer nema toliko nepotrebne i suvisne price, kao i to da cete tacno znati kada dijalogom uticete na neku od zagonetki

Poslednja ispravka: dijego_ (11.1.2010 u 0:27)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke