Prikaz jedne poruke
Stara 1.1.2020, 4:17   #241
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
I ja sam večeras u novogodišnjoj noći završio...Shura ending...ali nažalost morao sam da pokleknem i da skinem ''cheat'' patcher kako bih ubio onog matorca na kraju (Isshin Ashina). Mislim, ubio bih i njega na kraju na ''fer'', ali bi mi još 5 dana trebalo, nemam živaca, hoću da krenem sa NG+. Lagano dobijem prvu rundu (Emma fight), uz malo poteškoća i drugu rundu (prva borba sa matorcem), ali onu treću rundu, kad matorac baca vatre na sve strane i seče mačem sve u radijusu od 10 metara, nisam nikako mogao da dobijem. Tek kad se pokrene ovakav cheat patch, i kad se sa njim uspori brzina protivnika, a brzina Sekira se poveća, tu se vidi koliki je u stvari ''cheater'' taj matorac sa kojim se borite, ovde pre svega mislim na tu treću rundu. Uopšte mi nije žao što sam cheatovao u borbi sa njim, jer je težina nadrealna, a njegovi pokreti su najobičnije AI cheatovanje. A što je najgore, nije on najteži, ima u igri još barem 3 takva, a možda i teža protivnika. Igra je fantastična, ali su ga ovi iz From softvera baš preterali sa težinom.
Srecna ti nova godina druze i sve najbolje tebi i svim ostalim forumasima, ali ako je to kraj koji ja mislim da jeste, za mene je to predjenih oko 70% igre i prava muka tek nastupa ako ides na drugi kraj... ako igras ng+ obavezno drugim putem pa makar i sa pomocnim tockicima...

Samo da bude sto vise ovakvih bisera u ovoj i narednim godinama!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke