Prikaz jedne poruke
Stara 2.1.2020, 6:37   #257
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Moje iskustvo: kad posle ko zna koliko pokušaja (od kojih je svaki zabavan) usavršim veštinu protiv nekog od najjačih bossova i porazim ga, osećaj je zaista neverovatan i jedinstven. Mogu da kažem da taj efekat kod mene nije izazvala nijedna druga igra. Nije samo stvar u težini i fer dizajnu, nego i u generalno maestralno napravljenom sistemu borbe. Taj osećaj vrhunskog, elegantnog, a opet brutalnog krvavog plesa ovoliko neposredno i snažno nisam iskusio ne samo ni u jednoj drugoj igri, nego ni u bilo kojoj drugoj vrsti umetnosti (a kamoli u realnosti ). Fenomenalno je simuliran okršaj između dva velika ratnika, kakav bismo videli, recimo, u nekom borilačkom filmu, kad se junak bori sa glavnim negativcem ili sa nekim od njegovih oficira. Razlika je u tome što ovde to i "lično" proživljavate, a kombinacija zahtevane veštine, nindža-zena, vanserijskog dizajna i spektakularne audio-vizuelne prezentacije omogućava da to iskustvo bude, malo je reći, izuzetno. Što se mene tiče, igra godine i najbolje borilačko umetničko delo svih vremena!
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
m1aden (2.1.2020)