Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2021, 22:51   #94
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.259
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Ko stari? Mi ili igre?

@wario, m1aden Nisam ja stavio The Silence of the Lambs na listu najboljih horor filmova nego 40 hiljada posetilaca na jednom sajta.
Hickokov Psiho iz 1960 godine (@wario na imdb sajtu pise da je taj film horor ako ti to nesto znaci) se nasao na toj listi a neko bi rekao da ni to nije horor ili da je Alien sf film.
Na wikipediji pise da vecina smatra da je The Silence of the Lambs horor film i ja sam saglasan sa njima.

@m1aden
Prilicno sam siguran da se vecina tvojih vrsnjaka ne bi slozila sa tim sto si napisao.
Memento mi je jedan od omiljenih filmova ali bi dosta ljudi za njega reklo da je razvucen i dosadan. Taj film je izasao 2000 godine sto znaci da je snimljen u proslom veku
Tebi su omiljeni sf filmovi oni koji su snimljeni po stripovima a na mene jaci utisak ostavi npr. Soylent Green (1973). Nove epizode Star Warsa nisu istog kvaliteta kao stare ali u danasnje vreme je vazna samo zarada.
Tarantino je najbolje filmove snimio u proslom veku (napisao scenario za True Romance iz 1993) ali to je samo moje subjektivno misljenje.
Uporedi danasnje najpopularnije glumce sa Al Pacinom, Robert De Nirom, Anthony Hopkinsom pa ce ti biti jasno na sta mislim kada napisem da su stariji filmovi bili kvalitetniji.
Verovatno si primetio da se prethodnih godina snimljeno mnogo rimejkova jer je lakse zaraditi na nostalgiji nego smisliti neku novu pricu. Moze danas da se nadje dobra muzika ali malo toga ce postati evergreen.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke