Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2007, 21:37   #7
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Vampire the Masquerade: Bloodlines

Za tebe nemam ništa, vucibatino, odbrusio sam mu. Uputio sam se ka Merkurijevom stanu koji se nalazio u blizini. Ispred ulaza se nalazio trag krvi koji je vodio unutar zgrade i nastavljao se sve do jednog od stanova. Nešto mi je govorilo da je to upravo onaj stan koji meni treba. I zaista, svi ostali ulazi su bili zaključani. Ušao sam u krvlju označen stan u kome sam zatekao čoveka koji je u nesvesti ležao na kauču. Bilo je sav umazan krvlju koja se cedila sa njegovog ležaja i mamila me. Uzdržao sam se da mu ne iscedim i to malo krvi što mu je ostalo, prišao mu i prodrmusao ga.


Merkurio?

Onesvešćeni se probudio i počeo da bunca promuklim glasom.

A? Da, ja sam Merkurio. One proklete propalice su me presrele i uzele mi astrolit i novac. Slušaj, ti si onaj novi klinac, zar ne? Moraš da mi pomogneš! Princ ne sme da sazna za ovo! Pomozi mi da se izvučem i nabaviću ti sve što poželiš. Povrati eksploziv koji su mi uzeli i ja ću ti se odužiti.

Ne znam baš, odgovorio sam mu, izgledaš mi prilično nesposobno. Mislim da ću morati da obavestim Princa o ovome.

Ti, prokletniče! Slušaj me! Te propalice se nalaze na liticii znad plaže. Onaj hemičar je glavni. Nadam se da će ti izdubiti lobanju, kretenčino! Čim se završi ova stvar sa LaKrojem, ti i ja ćemo da izravnamo račune!


Ne znam samo kako, kada ćeš ti i dalje ležati tu kao ku*ka, odgovorio sam i nasmejao mu se u lice.

Napustio sam Merkurijev stan rešen da povratim eksploziv koji je taj propalitet izgubio. Čim se ukaže prilika za dizanje nečega u vazduh, to nipošto ne treba propustiti.

Promuvao sam se po gradu i lako pronašao izlaz na plažu do koje se dolazilo preko parkinga. Na plaži me je dočekala tamnoputa devojka, duge crne kose i pokazala mi u pravcu obližnje litice.

Gore, na onoj litici. Ljudi koje tražiš se nalaze na onoj litici.


Prošao sam pored nje sa čudnim osećajem da nije sama sa sobom u glavi. Na plaži je bilo još nekoliko likova, koji su, izgleda, bili zajedno. Prišao sam jednom od njih koji je bio go do pojasa i imao kratko podšišanu, riđu kosu. Rekao mi je da se zove E. Kada sam ga upitao za ljude koje tražim rekao mi je da je tu nedavno prošlo par likova sa bejzbol palicama i da su se uspeli obližnjim stepenicama uz liticu..

Poslednja ispravka: Maladikt (8.12.2007 u 21:49)
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
PAIN (10.12.2007)