Prikaz jedne poruke
Stara 2.4.2009, 17:01   #36
Ilmarinen
Novi član
 
Član od: 14.9.2006.
Lokacija: U mojoj Maksiprotonskoj Kuli
Poruke: 24
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Adventures Beyond Known Wasteland! (OOC)

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
E gde su perks?
"Perks" ce biti tu kad dobijete nivoj...ili zavisno od price; samo malo strpljenja, dok vas polako uvucem u pricu, deo po deo.

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Eto toliko od mene sa predlozima, ja cu, ili doci za par dana, ili cekati novu turu.
Drago mi je sto ces nam se pridruziti A sto se tice "novih tura" to sve zavisi od vas igraca - dokle god se ne (samo)ubijete u prici, tura traje

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
a ako ne moze Srbin ja sam za nekog Meksikanca.
SVE moze. SVE. Vi daejte predloge, slozite se oko njih i ja cu se prilagoditi, kao i prica. Sto na umu to na drumu. Slobodno poustujte, jos slobodnije pitajte.

Sem ako mi zatrazite da u startu pocnete sa 12 na svakoj statistici ili 6 tag skilova. Bahanalije te vrste ipak ne spadaju u kategoriju "sloboda izrazavanja" a i ne prolaze bas najbolje kod ovog GMa...thread lightly

Citat:
Ne$A kaže: Pregled poruke
Ej, i ja bi da se igram s vama
Welcome, welcome, slobodno se prikljuci. I moje izvinjenje jos jednom za za pauzu od 2 god sori za bedak

Btw na OOC cu vam uskoro postaviti i listu "Derived Statistika" znacete sta je kad vidite, tako da cete sami moci da pracite full kalkulacije.

EDIT: Ustvari scrap that last one. Otvoricu novu temu na kojoj ce biti samo pravila (tamo ne poustujte) i izbrisati ih odavde. Otvoricu i jednu za predmete/creature itd. Stay tuned, more Fallout coming right up.
Ilmarinen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke