Prikaz jedne poruke
Stara 30.11.2011, 0:13   #55
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: 3Д биоскопи у Србији

Citat:
Thunder kaže: Pregled poruke
Pod "Verovatno je taj film lose odradjen za 3D." sam mislio na film koji je kikko gledao (The adventures of Tintin).

Sad, ako je Avatar bio gotovo identican u oba bioskopa, izvodim zakljucak da Tintin ima lose odradjenu 3D verziju.
logicno je to sto pricas tj rezon ti ima logike...

ALI Tintin je uradjen extremno dobro za 3D..

Spilberg je jos 81. izrazio zelju da snimi Tintina ali ga he odlagao sve dok nije mogao da ga uradi onako kako je "uvek sanjao".. I kako jedan od uslova je bio da 3D bude iznad konkurencije.. i po kritici (a sve sam procitao) je film tehnicki 2 klase iznad konkurencije pa cak i iznad Avatara.. upravo zato sam imao toliki entuzijazam kad sam isao da ga galedam.. i upravo zato sam se toliko smorio zbog uzasno tamne reprodukcije (gde se pola detalja u tmini ne vide) u Uscu..

Zato i pitah da li je jos neko gledao...

jedino sto verovatno necu saznati kako izgleda film u nekom drugom bioskopu... razlog je sto je film uzasno razocarenje...

Nije tema ali da napomenem... Tintin je iako strip, uvek bio ozbiljna prica.. Umesto toga, napravljen je film koji traje 1h i 40m a od koga je jedno sat i 15 min neka idiotska napregnuta akcija sa glupim i cak deci preraslim "forama" dok je prica u zapecku.. ukupno nema 20min kvalitetne price..
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke