Prikaz jedne poruke
Stara 4.6.2012, 0:16   #76
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Da, trebao sam da napomenem sve sem betmena i crtanih filmova prihvatam za predloge. A ja sam cuo kao bolji V Grad od Kupine al ako si bio u oba aj da ti verujem na rec.
Mozda Abraham Lincoln: Vampire Hunter nije los kandidat za pogledati.
Bio sam u oba i iskreno ti kazem, bar ja tako mislim. Avengersi su imali uzas zvuk pucketalo je stalno, ali ajde to mozda trenutno.Ono sto se meni ne dopada su protivpozarna svetla sa strane koja bljeste, polozaj stolica (umesto da je svaki sledeci red malo iznad ovog ispred, ona su sva u istoj ravni, postavljena su sa leve i desne strane sale, tako da je gledanje malo neprirodno). Sala u Kupini je nesto manja, ali je platno iste velicine i sedista su uzdignuta i na sredini, tako da uvek gledate pravo na platno. Plus je Kupina jeftinija. Mene je recimo najvise iznerviralo sto sokove u Gradu prodaju u flasicama koje brzo izvetre, u kupini dobijas fino u onoj kartonskoj casi i iz onog kola automata, em imas vise (za istu cenu) em sok hladan i svez kroz citavu projekciju. To je moje licno misljenje (par prijatelja isto tako misli), ti bolje odi u oba pa sam prosudi, tako si najsigurniji
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Nestor (4.6.2012)