Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2007, 17:25   #16
crazy_chicken
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 144
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 30 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku crazy_chicken
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

Evo nishta drugachije od mnogobrojnih kolumna,bilo Kuzminih bilo nechijih drugih...nisam se bash trudio oko pravopisa,sve greshke se daju ispraviti u kratkom roku jer je text dosta kratak.Ako mi je promakla neka psovka,unapred se izvinjavam


Jutro,ustajem i pravac chetkica za zube,pranje svih crkotina i fosila iz ustiju!Umivam se u ruiniranom wc-u,koji je do pola srushen jer je pukla cev,pa se sad osetjam kao neki plemitj iz 17. veka,jer pustam vodu iz lavora?!!!!?Otvaram vrata dnevne sobe i strefi me srchka,otvorena klizna vrata, a u sobi toplotni udar!?!?!****TE JANUAR JE!nema veze,dune malo vetritj,skloni zavesu i onako pola komshiluka me vidi kako se u gatjama cheshem za medjunozhje pokushavajutji da se rasanim i dokazhem da sam i ja vash,SRBENDA NAJGORA,BALKANAC!!!navlachim neq garderobu i pochinje kopanje po frizhideru.Uz zvuke nekog remixa paul van dyk-a koji dopiru iz mog ljubljenog moba koji mi iz dzhepa pruzha najnezaboravnije muzichke trenutke zhivota,trazhim ishta shto bi moglo da utoli moju nezadrzhivo-termitsku glad!!!Hmmm…sadrzhaj,nakon Bozhitja(koji slavimo pogreshnog datuma i Nove Godine) je sledetji
Meso
Meso
Josh Mesa
Piletje meso
Salata od Mesa
Meso u listu
Meso i qpus
Meso
Mesne preradjevine
Kobasice
Meso
Sir
Meso

Aha….nalazim neshto malo…trouglasto,na njemu pishe onako komunistichkim fontom,izgravirano sine ZDENKA!!!reko ae tju namazhem malo ovo id a utolim glad.Mislim ja,,,kakva crno utolivanje gladi,kad na moje zaprepashtjenje vidim sarmu na shporetu.Grejanje,i cepanje,bez chetri dan ne pochine,a ako sam u formu cepim i petu.da zaboravio sam da spomenem,ja sarmu jedem bez lista, ma koliko to glupo i nelogichno zvuchalo ja je i dalje nazivam sarmom,iako sam i sam svestan da je to zapravo samo mleveno meso i malo pirincha. Nbt za prichu al sha tju. Posle toga idem kevi da predam Pazar,i dok chekam da keva spremi Pazar upada komshinica chija je kutja svojevrsni prirodnjachki muzej sa sve zhiteljima iste.Ona i njen muzh su prirodni fenomeni,jer se odupiru smrti vetj duzhe vreme.”RANKA TVOJ MALI RADI RUZHNE STVARI KAD JE SAM!”Ja gledam,reko…da da…samo da ne…i na tome se zavrshi.Odem do grada javnim prevozom koji dimi vishe od moje babe pocepanog chunka kad se bavimo domatjim pechenjem praseta.Stizhem u grad,predajem Pazar i onda sledi dilemma.Itji na kafu sa nekom ortakinjom ili itji kod ortaka na PES6(fudbal za neuputjene)Kafa je zapravo samo izgovor da odem i popijem jednu finuuuu toplu chokoladu,a to radim sa ortakinjama zato shto moju zhenu ™® boli uvo da se vidja sa mnom jer kako ona to kazhe ona to ne voli.Nema frke,kako ti kazhesh sretjo,sad kao neshto testiramo izdrzhljivost, kao shatro ne vidjamo se tri dana pa idemo na rodjus, ujedno i srpska nova,trebalo bi da bude fino, pa kao da se uzhelimo do tad!

Poslednja ispravka: [Imzadi] (23.1.2007 u 20:33) Razlog: Odvajanje tekstova bojom od ostalih postova
crazy_chicken je offline   Odgovor sa citatom ove poruke