Prikaz jedne poruke
Stara 20.5.2018, 1:00   #13
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Super Mario Bros 2 aka The Lost Levels

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Eh, pa šta je onda "lost levels"? Identični asseti i gameplay, samo nalepili broj "2" i proglasili ga novom igrom (za nove pare), paz' da nije.
Prava dvojka (ta što je bazirana na doki doki panic) je barem bila dovoljno drugačija od keca da ne liči na reciklažni cash grab. Keca sam imao ugrađenog u pijačnog NES klona tako da smo u isto vreme igrali prvi i drugi deo, meni je bilo potpuno u redu što se razlikuju i na dvojku sam gledao kao na evoluciju koja je tražila obazrivije upravljanje dok se prvi deo svodio na trčanje do boss-a.
To sto je isti dizajn treba da je plus jer se uklapa i novoi su mnogo lepse uradjeni po meni generalno bas kao sto sam i zamisljao msm na kraju krajeva pricamo o osamdesetim i o prvoj konzoli gde su igre licile na igre tako da je sve to bilo novo.

Poenta cele price je u tome sto je nintendo promenio jedan sprajt od uveliko postojece igre i prodao nam kao nastavak marija...taj jedan sprajt ti mozes da uradis za 15min to je problem
Na kraju krajeva prve sekunde se vidi da mario ne pripada tom svetu i moronski je, doki doki kao igra je super ali kao mario je g*vno jer prosto nije mario lol

Zamisli ID napravi DOOM 4 i sve sto uradi bude oruzije od doom guy_a copy\paste u recimo Serious Sam??? Platio bi tako nesto?Zvanicnu AAA igru?

Na stranu moronska razmishljanja da eu\na igraci ne mogu da igraju "tako teske igre" kao sto je SMB2
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke