Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2012, 21:20   #63
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Najbolje igre 2011. godine

Naigrah se ovogodisnjih naslova, pa malo da oduzim

Did not like:
Homefront - Kratko i dosadno. Oprobao i MP, takodje nista posebno.
FEAR 3 - iako je prica dosta zanimljivo odradjena kroz one scene s dvojicom brace dok su bili mali i zatvoreni od strane ludog caleta, daleko je ovo od originalnog FEAR-a.
Crysis 2 - ovo se mnogima dopalo, ali meni nije. Igra jeste zabavna, ali sam kroz ceo playthrough samo razmisljao "eh, sta bi ovo bilo da je ostala PC eksluziva". Ali pare su pare.
Dragon Age 2 - zestoko razocaranje, za mene najvece ove godine . Ni sam neznam koliko sam vremena proveo igrajuci Origins, a ovo sam jedva zavrsio. Konstantno ponavljanje lokacija, lose vodjena prica i (po meni) daleko losija borba od prethodnog dela...damn.

Like:
Dead Space 2 - u svakom segmentu bolji od prvog Mrtvog Svemira, izuzetno napeta i odlicna igra...i nozno spoljostavnje nekromorfa
Bulletstorm - ovo bih uporedio s holivudskim biserima tipa Transformers - tupavo ali vraski zabavno
The First Templar - simpaticna pricica i grafika, moze da prodje.
Hunted The Demon's Forge - stalno sam imao utisak da igram nekakvu akcionu verziju Baldur's Gate-a, cist prosek, ali eto bar jedne igre koju sam celu odigrao kao archer (ona riba vilenjacka).
LoTR: War in The North - daleko bolji H'n'S od gornje dve, lose odradjeni likovi i dijalozi , ali odlicna borba i lokacije, uz omiljeni LoTR lore.
Modern Warfare 3 - konacni zavrsetak price o SAS ekipi i Makarovu, uz gomilu eksplozija i slow-motion scena - upravo ono sto i ocekujem od svake CoD kampanje
Battlefield 3 - dobra kampanja, ali za MP se nema para
Skyrim - dobar, ali me je , kao i svaki prethodni TES, pomalo smorio posle nekog vremena. Ako nista drugo, daleko je bolji od Obliviona.

I evo meni najboljih, za koje glasam:

4. Portal 2 - kako sam sam se samo prevario sto nisam odmah odigrao prvi Portal kad je izasao. Odlicna, mozgonaprezajuca igra, nesto sasvim drugacije od ostalih AAA naslova.
3. Deus Ex: HR - apsolutno sjajno. Dijalozi, lokacije, borba, muzika..ma sve. I didn't ask for this, but i got it.
2. Assassin's Creed Brotherhood / Revelations - da, muza serijala je polako pocela, ali i dalje sam uzivao igrajuci ovo kao i prethodne delove. Ceka se treci deo.
1. The Witcher 2: - Gothic is dead (), long live The Witcher! I pored delimicne konzolizacije, ova igra je Tip RPG-a koji najvise volim, story driven, sa stvarno predobrom pricom, veliki replay-value, najlepsom grafikom koju sam do sada video i najbolje odradjenom borbom. Prvi deo mi je bolji, ali ovo je definitivno najbolja igra koju sam odigrao ove godine.

A sto se tice 2012, najvise ocekujem od Risena 2, Mass Effecta 3, i , eventualno, novog Bioshocka.
Skenderevo je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
bokela (15.1.2012), Iceman_37 (10.1.2012), Rainman (10.1.2012)