Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2009, 20:08   #158
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrou

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Izgleda ima više mesta na kojima možemo pročitati magičnu šifru. Na primer u baru sam tek sada videla da je šifra napisana na receptu i to kada sam malo prečešljala forum gde si okačio hintove.
Tako je, Snežo, ima više mesta gde se vidi broj koji treba dobiti na onim brojčanicima.
Pošto si me provalila , da lepo okačim i ovde slike svih lokacija gde može da se vidi šifra za izazivanje kur(c)šlusa (uzgred, ovo nije ništa skaredno, na nemačkom je kurtz = mali, kratak ):

Spoiler za gde ste sve mogli da vidite magični broj:


A evo i detalja prethodno datih slika na kojima se jasno vide brojevi:
Spoiler za brojevi za brkanje u oko:

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Ja sam taj broj pročitala na dominama koje su poređane tačno tim redom.

Gde su te domine? Ja sam pronašao samo ovih (gore datih) pet mesta u celoj igri.
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
I još jedan utisak iz igre. Kada sam sredila mačora, i ukapirala da mogu bezbedno da se šetkam, odmah sam potrčala u kuhinju jer sam mislila da mogu da prođem ispod vrata. O, kako sam se razočarala i zbunila kada sam saznala da to nije izlaz iz prostorije.
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Ista priča, samo podrum.
Hm, meni to uopšte nije palo na pamet . Odmah sam potrčao nagore, ka desnoj rešetki, nisam se vratio nazad.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke