tema: GTA V za PC
Prikaz jedne poruke
Stara 31.5.2015, 14:50   #2716
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Par pitanja:

1) Da li postoji Simple Native Trainer koji ima opciju "Save car", kao sto je imao isti za GTA IV. Potpuno idiotski nestuja auta. Nekad ostanu nekad nestanu posle rotiranja kamer ( dok sam se okrenuo njih vishe nema).

2) Dajte neki savet za online. Kako se sacuvati likova koji vas ubijaju cim vas vide na ulici. Poslednjih par puta nisam mogao da odem ni do frizera, cim naletim na drugog igraca na ulici odma krene da puca na mene. Ili, otisao sam do plaze, negde se ustekao lik sa snajperom i ubijao me, cim me ubije pojavim se ponovo na plazi i opet me ubije (morao sam da ugasim igru). Ili, po zavrsetku pljacke obicno se barem jedan lik bahanalishe na zbirnom mestu krene da ubija ili raznosi tudja auta.

3) Sta je bolje u online, da li kupovati kola ili krasti pa registrovati kao svoja? Koja je razlika? Ukrali mi BMW7 iz IV. Ne znam kako. Prijavio sam osiguranju i dobio novi, ali novi model . Moze li to da se spreci?
1.Auto koji mazneš neće nestati ako si mu u blizini. Dok oni u saobraćaju nestaju nekad na rotiranje kamere a nekad ne. Tvoj lični aktivni auto neće nikad nestati i uvek će biti na radaru osim ako ti ga neko ne uništi.
2.Pa zavisi koji si level u online.
Ako ti je mali level naravno da će te svi abjuzovati.
Prvo i osnovno kad uđeš jeste da upališ pasivan mod da te niko ne dira.
Posle kad ti leveluješ onda ćeš se ti napucavati. Ovako nemaš šansi ni po healtu ni po arsenalu.
3.Moj savet je da batališ ta kola sa ulice i da ih ne budžiš, u šta ćeš doći u iskušenje i pritom ćeš trošiti silan novac na relativno slaba kola.
Skupi ~95000 i kupi elegy rh8(Nissan gtr) najbolji auto u svojoj klasi i njega vozi, dok ne skupiš za nešto bolje tj dok ne leveluješ.
Kreni sa trkanjem.
Budži level učestvovanjem u trkama. Dobijaćeš novac, otključavaćeš upgrade za kola i pritom nećeš biti noob kad kreneš da radiš heistove gde je potrebno upravljati kolima/motorom/helikopterom/avionom itd.
Ne bi verovao da likovi level 50-100 i više ne mogu da pređu heistove gde se voze motori.
Bolje automobile ne možeš da mazneš. Tj možeš ali ih ne možeš uterati u garažu ni budžiti. Ta kola moraju da se kupe.

@Laza7 dokle si stigao sa heistovima ?
Zovite na heistove/trke..
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke