Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2009, 17:35   #92
Mladja
Član
 
Član od: 12.4.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 290
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Problem: kompjuter "ćuti" kada se uključi

Slican ali ne i isti problem...
Odoh danas da drugu podignem novi win,posto se stari ulenjio.
Pocnemo sa sp3-jem,setup javi da ne moze da procita neke fajlove.Pomislih,izgreban disk.Donesem sp2,pokrenem setup.Pred kraj mi izbaci obavestenje tipa "fajl koji trenutno kopirate ne slaze se sa postojacim na disku (bas nisam ni uspeo da procitam,ima valjda nesto veze sa sata-2 ili nesto drugo) i to moze da bude lose za vas sistem,bla,bla..." kliknem ja da on nastavi posao bez obzira na gresku.Kada se to zavrsi i kada krenuse cuvenih 39 minuta,negde posle njih 15,kada se izvrsava faza "copying files" javi setup da ne moze da procita neki fajl sa diska.Prebacim ja disk u drugi citac,iskopirah fajl,vratih cd nazad,zavrsi se instalacija.Kada se kompjuter resetova,umesto ocekivanog windowsa,setup od 39 minuta se ponovo pokrenu... sacekasmo mi to jos jednom (nemam pojma zasto)...posle restarta,ponovo se pokrene isti setup ????
Ovaj put ga prekinuh,vratih bios na default (stavio sam 1st boot device -hard disk)...i kraj.
Sad kad probamo da ga upalimo,nit se zacuje beep,monitor se ne pali dok sve lapmice i ventilatori rade.Sve konektore smo proverili...nece i to ti je....
Ima neko ideju sta je crklo (ja moram da platim ) ako je uopste crklo,ili sam nesto lose uradio sa hardom ili bios-om... ?
Mladja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke