Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2009, 18:52   #95
m3ntal
Novi član
 
Član od: 5.11.2009.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem: kompjuter "ćuti" kada se uključi

поздрав!
да и ја своју муку изјадам. каже овако, комп се упали, све се врти што има у њему, хард крља неких 3-4 секунде (као што би и требао- као ИМТ-ов трактор) а онда утихне, монитор не даје знаке живота тј слику...све остало ради нормално, вентилатор процесора врти нормално, вент. на графичкој карти исто тако, двд-ром се нормално може отворити и затворити, лед лампице ок итд, итд...све сам измењао!!! од графичке, матичне, рамова, процесора, хардова, батерија,...
у такорећи ''сервису'' ми ликови рекли да су ми цркла и матична и процесор...проверим ја сам процесор после -ради без проблема (!!!) и контам бар су за матичну били у праву...купим нову, ИСТИ ПРОБЛЕМ !!! ал ајд за матичну ми и није криво (мада! ), јако је стара! напајање је АХП 500в купљено пре месец и по, њега једино нисам мењао ал контам да не би требало да оно не ваља!
пре него што одем са месарским ножем у тај сервис и променим им лични опис, имате ли бар неки савет како да има се начеститам миле нове године или бар како да поправим комп.
извините због дужине поруке, хвала!
m3ntal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke