Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2012, 21:46   #42
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Kako mogu da vidim šta je promenjeno u postu?

@Ocelot:
Zbog ovakvih pr*eravajucih stavova moderatora poput tvog, gomila korisnih ljudi je odavno napustila ovaj forum.
Niko nije ovde dosao da prosipa mudrost po forumu u svojim besedama kako bi te iste usle u knjige, nismo mi klinci kome ces ti da objasnjavas za sta forum sluzi.
To sto si dobio funkciju moderatora, pa izigravas pametnjakovica i jos podozrivo komentarises postupke i izjave, ti ne sluzi na cast.
Jos jednom, batalite taj uzviseni stav, ovo je forum a ne saziv lingvista i jezickih puritanaca, ovde se dolazi da bi ljudi diskutovali sa ljudima slicnih interesovanja, naucili nesto novo prvenstveno u oblasti IT-a, a ako vam je toliki fetis to ispravljanje gramatickih gresaka i doterivanje postova do perfekcije, prvo pregledajte sve vase postove, jer mogu da potpisem da imaju gresaka daleko vise nego sto mislite.
Uleteo sam slucajno na ovu temu jer mi je bila na vrhu liste najnovijih postova u Android aplikaciji.
Uprkos tome sto nisam ucestovao od pocetaka u raspravi, morao sam da prokomentarisem ovo sujetno i oholo ponasanje moderatora.
Rekao sam sta sam imao, peace out!
Asmodeus je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
nexexcalibur (25.1.2012)