Prikaz jedne poruke
Stara 16.8.2015, 20:22   #31
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2015

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
I beg to differ... jer ako već kažu (citiram sa linka)...
Nije nikakva tajna da im je biznis sa telefonima u problemima. A u problemima im je upravo zbog toga što nisu zauzeli dovoljan deo tržišnog kolača. Ja sam sticajem okolnosti vlasnik iPhone uređaja ali mi se ni malo ne sviđa ta platforma. Od svih aktuelnih platformi WP mi je nekako najbliži onome što bih voleo da imam u svom pametnom telefonu. Druga je priča što je prema mobilnim telefonima imam određenu vrstu averzije još od davnih dana.

Citat:
...nije jasno zbog čega bi bilo dobro da oni imaju 20% udela?
Pa recimo, zbog toga što je jako dobro imati igrača koji će da kontrira Appleu i Googleu koji su isto toliko zlo za IT industriju kao što je to bio Microsoft do pre 7-8 godina. To opet znači jaču konkurenciju sa svim svojim plusevima za krajnje korisnike.


Citat:
Firma koja, kako ovde nedvosmisleno piše, nije raspoložena da inovira, rizikuje i rešava "teške probleme" ne bi ni donela ništa novo i bolje korisnicima pa je i odlično ako odstupe.
o da, to bi bilo baš super za menadžere u Kupertinu i Mountain Viewu
Još kada bi jedni od njih uspeli da dokrajče one druge pa da svi kupujemo njihovu produkciju, to bi bilo kao kec na desetku.
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke