Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2007, 20:31   #77
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Upozorenja korisnicima

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
e sad sam stvarno bijesan
Dobio sam kaznu od modela jer sam čovjeku kome se je komp resetovao rekao da to nije ništa i da je obična oscilacija u naponu, i da bi u japanu ministar energetike vjerovatno dao ostavku... Kao ne smije biti ni malo humora u ozbiljnim temama?
Pa mi smo ljudi, a ne kompjuteri roboti.
Ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru.
Ovde ću samo dolaziti da tražim rešenje u postovima ako vudem imao neki problem.
Muka mi je više od ovih modera, pokazali ste da ste Bog i batina neuništivi i jedini na ovom forumu, kojima se ništa ne smije reći. Da, zato i zarađujem kazne, zato što se bunim. Odoh, sad me možete kažnjavati koliko god hoćete, davati mi crvene, zelene, žute, bijele, kafene, ljubičaste i koje god hoćete reputacije, meni će biti svejedno, jer ih neću gledati. Ako vam je bio cilj da me otjerate sa foruma, uspjeli ste
Smiri se jbt,ovako ces samo navuci ban i pozdrav onda.Ovdje cesto znaju da ostanu prilicno provokative poruke(nerijetko i cisti spam),dok se brisu neke polu off topic sale.Sve zavisi od moda na datoj temi i od toga kakve odnose imas sa njim.Inace,ta sala sa ministrom u Japanu je odlicna
Sto se reputacija tice,ne obracaj paznju na to.Sto duze budes ovdje,vise ce biti toga.Imas raznoraznih idiota kojima je to jedini hobi,ali nisi zbog njih dosao.Plus gomile napucanih ega koji ne trpe bilo koje misljenje suprotno vlastitom,i eto veselja.Uostalom,ovo je forum sa 8000+ korisnika,sanse da se nekome ne zamjeris su ravne nuli.
U principu,potpuno mi je svejedno koga ce banovati i zbog cega,ali ti si ok momak koliko sam mogao da primjetim,a i Crnogorac si,pa rek'o cisto da ti uputim jedan freindly advice

Poslednja ispravka: Dimo (19.4.2007 u 10:57)
Dimo je offline