tema: Elex
Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2017, 14:44   #576
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Elex

Meni je igra radila ujednačeno od početka do kraja.
Završio sam je prije par dana i mogu reći da sam više nego zadovoljan.
Ono gdje igra zaista briljira jesu dijalozi i tok odgovora kojim usmjeravate dalju konverzaciju. Veoma je veliki trud evidentno uložen da se uključi psihologija i način reakcije NPC-ova, u principu svršili su veoma kvalitetan posao uključivanjem ovih aspekata. Naročito me je oduševio suggestion skill i pravilo koje vođa Klerika daje za korišćenje ove opcije. Zaista sam iz realnog života primjenjivao neke od opcija u dijalozima i ishod je bivao uglavnom onakav kakav sam očekivao u svakondevnom životu. U ovoj igri ovo je stvarno odrađeno advanced stage režimu.
Sve u svemu, vrlo kvalitetna igra, preporuka da se odigra, teška je do nekog levela 25, 26, posle toga uz odgovarajuću taktiku možete unakaziti trolove i jače neprijatelje, naravno pod uslovom da ste kvalitetno ulagali skillove. Tada igra postaje baš laka.
Ono što mi zasad djeluje kao nedostatak jeste visoka cijena najboljeg equipmenta. Rešenje je grindovanje lokacija i skillovi za trgovinu, kao i prodaja loota, ali samo donekle.
Iskusio sam nekoliko bagova, ozbiljnije prirode. Jednom nemogućnost pokretanja kvesta sa Nasty iz prve, tek nakon restarta igre sve je proradilo kako treba. Drugi i ozbiljniji je bio problem sa saveom. Uopšte nije radio kao opcija. Problem je bio u tome što je ograničen broj sejvova na 100. Budite oprezni sa ovim.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke