Prikaz jedne poruke
Stara 18.10.2007, 17:13   #40
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Mislio sam na Voyage... I malo sam se zezao, nisam znao da ce te to tako uznemiriti .
Više me je začudilo nego uznemirilo. Mislim da "Voyage" ima više nego dobru "spoljašnjost", ali dobro - o ukusima se ne raspravlja.

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Return To Mysterious Island je imala odlicnu grafiku, ali je u sustini veoma losa igra, gameplay sve se svodi na besomuchno kombinovanje predmeta u inventaru, a njih ima milion, prica tu i tamo, vezano je beshe za 20.000 milja pod morem, tj. za podmornicu kapetana Nemo-a...
To što ti nazivaš "besomučnim kombinovanjem predmeta u inventaru" () je sastavni deo "gejmpleja" u avanturama. Te predmete kombinuješ ne nasumično, nego malo razmisliš šta sa čime ide, gde si video da nešto možda pasuje, itd. Iz tvojih postova sam stekao utisak da voliš avanture, dosta si ih odigrao, a sada ovo. Kao da si rekao "mnogo volim da plivam, ali me mrzi da mlataram rukama i nogama". Ako ne voliš da mozgaš - čemu igranje avantura?

Uzgred, radnja igre je više (labavo) bazirana na knjizi "Tajanstveno ostrvo", nego na "Dvadeset hiljada milja pod morem".
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke