tema: Mortal Shell
Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2020, 9:27   #37
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Mortal Shell

Ja krenuo ovo sinoc. Veoma dobri utisci, i nesto najblize Dark Souls igrama, mada nisam igrao nijedan DS klon. Atmosfera je mracna, za sada nisam nasao neki dodatni nacin da se lecim, tako da u svaki duel ulazim potpuno koncentrisano. Kao i u DS-u, udarac dva, i aj zdravo. S tim sto ovde imas drugu sansu kada health pade na nula, tada ti lik izleti iz te ljusture, pa imas kratak period da se vratis u istu, i onda si na punom health-u. Drugi put kada padne na nula, ides ispocetka (ne na pocetak igre, naravno). Borba ima tu tezinu, za koju su mnogi spominjali da ne postoji u beti, tako da su poradili na tome. Svidja mi se sto opis itema nije odmah u celosti, vec sto vise koristite taj item, saznajete vise o njemu.
Ova prva zona Fallgrim je kao neka ukleta suma, i ima dosta pobacanih zamki, tako da treba biti pazljiv i ne trcati unaokolo kao lud, sva sreca pa ima hodanje u opcijama. Trenutno sam naisao na neki toranj u sumi izastao kod neke ogromne spodobe u lancima, imam opciju da ga oslobodim, i prisutan je onaj osecaj "dal cu dobiti malj po glavi, ili neku nagradu". Veceras cu da saznam!

Kao i kod DS igara, za informacije o statistici i slicnom posecujem fextralife, jer je nedoreceno u samoj igri. Gde ces vece slicnosti sa Dark Soulsom.
Zvuk je odlican, grafika na nivou.


Kad jedva cekam da opet sednem da igram, sve je jasno kakvi su utisci.

Poslednja ispravka: filpan (19.8.2020 u 12:37)
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke