tema: Hades
Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2021, 18:45   #36
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Hades

Citat:
2CRAZY kaže: Pregled poruke
Ovu igru nisam zeleo ni da probam, jer mi se nisu svideli klipovi na yt, takodje ne svidjaju mi se ni njihove prosle igre, doduse nijednu nisam ni igrao, jer me nisu privukle... takodje ne volim taj zanr gde igras stalno iz pocetka.

Skinuh Hades samo zato sto su je na nekoliko mesta proglasili igrom godine i mediji i igraci, prvih 20 minuta sam bio ravnodusan, a onda odjednom, igra me kupila i stopio sam odma 2 sata igranja... mnogo zarazno, fenomenalan osecaj napredovanja, igra uopste nije dosadna sto cesto umires i pocinjes iz pocetka, tako lepo su je zacinili, tim novim dogadjajima, random generisanim sobama, da je svaki novi pocetak ne malo drugaciji, vec poprilicno drugaciji...

Nadogradnja lika je bas zanimljivo odradjena i svidja mi se sto je igra izazovna, jer je onda uzivanje nadogradjivati lika i ispobavati sta je najefikasnija kombinacija, kako bi presao igru.

Drago mi je sto sam dao sansu igri, sad cu je sigurno preci, a tako lako sam mogao da je preskocim, da nije zasluzeno hvaljena na sva usta i da te ne kupi odmah... mene je kupila posle 20 minuta, da je umesto tih 20 bilo recimo sat vremena, mozda bih je vec obrisao, ali vec posle 20 minuta se vidi kvalitet i sta sve igra nudi, svaka cast, vrlo zabavna igra, osvezavajuca i unikatna, sveza.
ista stvar kod mene. u sustini mrzim igre sa "random generated" nivoima, ali ova ima svoj sarm, izabrao sam da bude opustencija sa gamepadom. moze da se pika i 5 minuta i 5 sati, to je mozda najveci plus.
jos da sam neke stvari shvatio ranije, da ne spucam upgrade poene bezveze.... al ajde, preci ce se.
polarnimeda je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke