Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2008, 18:05   #13
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Diablo umesto Diabla

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Ma ja u sustini ne volim H&S RPG igre sam ako su bas kvalitetne, vise mi se svidja nesto sa malo vise price, zagonetki i avanutistickih detalja, ali sve poznato sam vec odigrao. A Titan Quest me je ubio u pojam posle 2 sata: monotonija u DVD formatu.
Moje lično mišljenje je da je Titan Quest daleko najbolji Diablo klon. Naravno da ti je u početku dosadno, jer bi tu igru trebao da igra i neko ko nije pre toga drljao Diablo ili nešto slično, pa igra lagano uvodi u priču i neprijatelje. Uostalom, i Diablo 2 je u početku užasno dosadan, samo livade, groblja, pećine i tri vrste neprijatelja.
Titan Quest možda nema mračnu, gotsku atmosferu, ali su uopšteno, krajolici mnogo raznovrsniji, broj neprijateljske menažerije za seckanje je daleko veći, izbor oružja i oklopa je enormno veći, mnogo veća mogućnost budženja lika kojeg vodiš a i Typhoon (glavni "zloća" na kraju igre) je badža prema kojem je Diablo kao nežna, mala maca. Ni sama priča nije toliko loša, ali, u suštini, poprilično liči na Diablo (potraga za vrhovnim zlom, koji poseduje nekakav artefakt).
Možda bi mogao da izdržiš malo duže, jer su dalji nivoi (pogotovo oni iz Immortal Throne-a) zaista fascinantni.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke