Prikaz jedne poruke
Stara 7.3.2022, 21:04   #24
gadjan
Novi član
 
Član od: 8.1.2006.
Lokacija: Banat
Poruke: 6
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problem sa formatiranjem SSD-a

Ma da ništa od toga onda, to mi ne znači disk je u garanciji ali trebaju mi podaci s desktopa. Nije sastavio ni mesec dana rada tek što je instaliran windows, već drugi takav patriot burst, sve je postalo totalno smeće ne znam šta da se kupi a da ne crkava, ne mogu svako malo da počinjem sve iz početka i instaliram sistem i sve živo i još gubim podatke. Strašno. To nije sporadičan slučaj nego masovno crkavaju na isti način i to ne samo phison s11 nego i ostali, to je strašno kakvo smeće se prodaje i sve to prolazi bez posledica.
Ne mogu ni da ne držim ama ništa na c particiji, čemu će mi onda ssd... najbolje još da se cimam sa nekim softverom za bekap da radi non stop i drlja u pozadini, aplouduje sve živo jer se očekuje da ssd svakog časa odapne, mislim strašno. Mislim nisam ja neki server ni laboratorija pa da se organizujem i cimam toliko zbog nesposobnosti i nemara proizvođača a sa druge strane nije da su mi baš nebitni podaci. Ipak se očekujje od toga da potraje bar nekoliko godina. Čim ima toliko crknutih na isti način očigledno je da je neka krupna problemčina a ne izlolovani slučajevi, ali se ništa ne radi po tom pitanju. Užas.
gadjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke