Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2007, 4:40   #55
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Problemi sa CD/DVD uređajima

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
(i nemojte da pocnete sa pricom o piraterije jer je OK od original igre napraviti image i tako je, kako ja to volim da kazem, podrzati).
Nećemo priču o pirateriji, jer je igra možda freeware a i ne zalazimo u sadržinu ostalih image-a koje praviš! LM, što se problema tiče, meni ovo liči na prblem sa kontrolerom. Iz nekog razloga, ispušta deo podataka i pogrešno ih prosleđuje hardu. Možda je problem i do samog uređaja, jer kada kopira, verovatno brže čita nego kad instalira. Ne znam da li si razumeo, ali evo saveta: Probaj da svoj rezač nakačiš na drugi komp i na njemu iskopiraš sadržaj. If problem persist then -> uređaj nije baš sasvim svoj. Ako prođe OK, onda možda kontroler na tvojoj ploči brljavi. Probaj da deinstaliraš granu na kojoj se rezač nalazi (mada bi mogao sve da obrišeš), resetuješ komp i pustiš Win da ponovo iskopa drajvere. Pored toga, da li si siguran da je hard OK? Probaj sa nekog drugog medija da iskopiraš neki veći fajl (npr. sa USB Flash-a) pa vidi da li se problem javlja. Na kraju krajeva, ovo može da bude deo zaštite od kopiranja u slučaju da praviš image originalnog diska. Kreni ovim redosledom pa eliminiši jedno po jedno. Kad proveriš, javi kako je prošlo pa da vidimo šta dalje.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
polarnimeda (17.5.2007)