Prikaz jedne poruke
Stara 18.5.2007, 16:32   #58
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa CD/DVD uređajima

Citat:
fresko kaže: Pregled poruke
@polarnimeda

Meni su se dešavali indentični problemi ranije.... Znaci govorim o imidžima , arhivama koji se korektno kreiraju , narežem ih na dvd i posle nekog vremena se ispostavi da su neupotrebljuvi... Nakon studioznog razmatranja problema došao sam do zaključka da su problematični MEDIJI na kojima su podatci rezani (Princo DVD-/+R diskovi .... imao sam problema i sa BULK medijima) . Nisi napomenuo koliko su narezani diskovi stari i koja je robna marka u pitanju.... Znači ja sam imao problem sa diskovima koji su narezani , stavljeni u kutiju a potom i na policu.... u međuvremenu nisu korišćeni ..... Nakon 1-1.5 meseci diskovi bi postajali neupotrebljivi (Delimično baš kako u tvom slučaju... instalacije bi se kočile na određnim mesima ili bi arhive postajale neupotrebljive).... To mi se desilo sa nekoliko diskova i od tada sam prestao da koristim navedene brendove.... Dakle postoji i realma mogućnost da su diskovi koje si koristio nekvalitetni (loš hemiski sastav dela diska na koji se upisuju podatci) ....
hvala... sada mi je nekako lakse... mada... na 2 razlicita diska sam narezao isti problem na istom mestu (image koji je na HDDu radio)... a diskovi su NOVI (nisu stajali)... inace pricno i v excellence (slabi diskovi, ali opet ista stvar na oba je i dalje sumnjivo...).
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke