Prikaz jedne poruke
Stara 27.5.2009, 21:39   #63
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Problem: kompjuter "ćuti" kada se uključi

Citat:
matrix_ninja kaže: Pregled poruke
E ovako, imam problem-konfa je sledeća:
athlon 3800x2
8800gt
2.5 gb ram
matična biostar geforce 6100 am2
napajanje bluestorm 2 400w-nikad čuo al služi me već 1.5 god.
e sad mene interesuje, dal je moguće da crkne slot za grafičku, znači da sve ostalo normalno radi, a samo da taj slot crkne? Sinoć kad sam upalio PC
vrti se sve na graf. i procesoru, čuju se hdd-ovi samo monitor trepće, neće da se upali. Dešavalo mi se to i prije, obično ostavim preko noći rastavim sve u djelove i sutradan sastavim i radi... E ali danas ne. I tako ja bzvze ubodem u onu integrisanu grafičku, kad ono radi sve normalno, ali koji će mi q*ac integruša pored 8800gt. Pa me zanima, jel moguće da crkne slot na matičnoj, jer ako nije slot, onda je grafička a garancija mi istekla.
U nadam se da nije slucaj kao i kod mog drugara sa asus 8600gt silent 256ddr3, neverovatno slicni simptomi i crkla mu grafa, trajalo 3 meseca dok nisu pre 5 dana nasli istu kartu da mu daju.
E al ovde ja mislim da je 99.99 posto do napajanja, jeste , tebi vrti grafa al nema snage napajanje da je ful pokrene, oslabilo , znaci zameni napajanje, ili ga pozajmi od drugara i vidi.Ja mislim da ti je napajanje skroz oslabilo,a i izmucio si ga prijatelju gde 8800 kacis na taj krs od napajanja!
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VITKO na korisnoj poruci:
matrix_ninja (27.5.2009)