Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2010, 0:46   #41
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Horror avantura

Shadow of the Comet sigurno sa svojom celokupnom atmosferom i postavkom price a posto su je radili stari majstori "Alone in the Dark" serijala ne treba posebno naglasavati dozivljaj onima koji su igrali i neki njegov deo

Interesantno je da ga nema na listi, pa izgleda da su se na JA povodili strecanjem i protrcavanjem macke koja rusi kantu kao glavnim elementima u njenom spravljanju jer i sami kazu

"Shadow of the Comet is the best of the ‘Cthulhu’ adventures, the best computer game based on an H.P. Lovercraft story and one of the best horror games ever released"

Phantasmagoria, iako "cheesy" horor, nije bez svojih aduta, kao i malko preterani Harvester koji je ambijentom dosta slican Dark Seedu 2 i koje bi i Dejvid Linc rado potpisao

prebacivanjem odgovora na Pattonovo pitanje u novu (staru) temu dolazimo do interesantne situacije

Citat:
Wolverine kaže: Pregled poruke
Preporucite mi neku horor avanturu jer mi stvarno srce iste malo straha?Treba "samo" da bude u 3rd person, sa bilokakvom kolicinom akcije, lepom 3d grafikom....


ja sam bio najblizi - Shadow of the Comet je iz treceg lica akcije doduse nema puno a i grafika nije exactly your average COD ili Bioshock. Doduse, grafika je 3D jer lik sparta u svim pravcima a jos se i upravlja tastaturom - milina

Wolverine, izvini samo sto nisam bio bas najhitriji sa odgovorom

Poslednja ispravka: dijego_ (3.4.2010 u 2:13) Razlog: spajanje
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Wolverine (3.4.2010)