Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2010, 21:03   #33
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: The Lost Crown: A Ghost-hunting Adventure

Poceo sam danas da je guslam.

Sta reci, a sto nije vec receno. Sjajna grafika, atmosfera, muzika... pozadinske animacije koje odmaraju mozak u pauzama dok jurite okolo stvarcice za kliktanje. Stigao sam do "Day 2: A link to the legend" dela. Do sada sam nasao jednu manu u igri: uzasno smoran pocetak koji treba preziveti i koji je verovatno odvratio vise od 50% igraca. I taj famozni voice acting. WTF? Ovo je nesto najgore sto sam cuo u digitalnoj umetnosti.

Lokacija nema puno, ali sam shvatio da svaki put kada zavrsim jedno "poglavlje" moram proci ponovo ceo grad, kliknuti opet svuda i pricati sa svakim, jer se nikad ne zna sta se u medjuvremenu "otkljucalo" (pored hintova koje dobijamo iz glavne price jelte). No, ni to nije problem od kako sam provalio dupli klik, pa ne moram da gledam losu 3d reprezentaciju samoga sebe kako usporeno sa metlom umesto kicme izvodim moonwalk gegajuci se kao prebijena slina do zeljene lokacije na koju sam kliknuo svojim bezicnim-laserskim input uredjajem.

I jos nesto, u igri postoje zivi glumci, pa pogledajte samo te slike koje vise na zidovima ili pogledajte lice dobre bakice Nanny Noah, vidi se da nije crtani model.

Nego, ne znam dal samnom nesto nije u redu, ali meni ova igra uopste nije nimalo strasna; a to je glavni razlog zasto sam i krenuo da je igram.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke