Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2011, 0:07   #2
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Kineski pametni telefoni-vrede li?

Većina ih ima TV prijemnik i antenu uz Android ili Javu. Imaju očajne kamere i slabašnu elektroniku tako da relativno brzo crkavaju, osim ako te Bog ne pogleda pa zapatiš neku dobru i malo kvalitetniju seriju telefona koji neće biti toliko buđav kao većina. Apdejt OS-a je takođe vrlo upitan i sigurno je da ćeš pri kupovini jednog od ovih telefona morati provesti dosta vremena na internetu da bi pohvatao tutorijale i uputstva kako se šta radi, kako se izvršava apdejt, šta se smije a šta se ne smije raditi, i slično. Mnogi su i slabi kao memorijske jedinice pošto se u modelima deklarisanim na 16 i više gigabajta memorije nalaze memorijski čipovi sa svega 1 ili 2 gigabajta memorije, pa ćeš onda morati da resetuješ memorijske module kao što sam ja radio pri kupovini lažnih kineskih USB stickova od 128 GB za koje se ispostavilo da su obični 4-gigabajtni stikovi. Sve ovo što sam rekao možeš slobodno uzeti sa rezervom i ne shvatiti zdravo za gotovo, možda tu ima i kvalitetnih telefona ali kopija je kopija a original je original. Da kopije valjaju, niko ne bi kupovao originale i svi bi sa sobom nosili iPOhane od 20 dolara umjesto originalnih iPhone telefona, THC umjesto HTC-a i NOKla (malo L) umjesto NOKIA telefona.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke